Aktuality

TRH ZAZNAMENAL SNÍŽENÍ SAZEB HYPOTÉK

Oživení realitního trhu může přinést současné snižování sazeb hypotečních úvěrů spolu s poklesem cen nemovitostí. Na výraznější pokles sazeb ale musí klienti bank počkat do chvíle, kdy ČNB dostane inflaci pod kontrolu a sníží základní REPO sazbu. více »

Jak se daní příjmy z pronájmu bytu

Pokud pronajímáte byt, musíte samozřejmě příjmy z pronájmu zdanit podle zákona 586/1992 Sb., o daních z příjmů ve znění pozdějších předpisů. Při výpočtu daně z příjmu můžete použít slevy na dani i nezdanitelné položky. více »

TRH NEMOVITOSTÍ MOŽNÁ OCHLADÍ

Vysoká míra inflace, růst cen nemovitostí, válka na Ukrajině, stále nedostupnější hypoteční úvěry. Trh nemovitostí reaguje na všechny proměnné a makléř musí vsadit na profesionální jednání a reálně nastavenou kupní cenu. Jak úspěšně prodat nemovitost v době nejistot? více »

NEMOVITOST NA INVESTICI

Nemovitost na investici by si pořídilo osm z deseti Čechů. Hlavně kvůli výnosu nebo jako záložní variantu na důchod či pro rodinu více »

Investice do nemovitosti

Je výhodnější koupit nemovitost na firmu, nebo jako soukromá osoba? více »

DOBA PRO OSVOBOZENÍ PŘÍJMŮ Z PRODEJE

Doba pro osvobození příjmů z prodeje nemovitosti se zvýšila z 5 na 10 letOd 1. ledna 2021 došlo k několika zásadním změnám na trhu s bydlením. Jednou z nich je prodloužení lhůty ovlivňující úhradu daně ze zisku při prodeji nemovitosti. více »

REAL SPEKTRUM BLANSKO, spol. s r. o.
REAL SPEKTRUM BLANSKO, spol. s r.o.REAL SPEKTRUM BLANSKO, spol. s r. o.
Rožmitálova 2291/14
678 01  Blansko