Prodej, chaty - 42 m², pozemek 1002 m2 - Svitávka

Svitávka | 42 m²

ID N/RSBK/19541/22
Kontakt
prodáno
včetně DPH, včetně provize, včetně právního servisu

Pro ty z Vás, kteří hledají klidné místo k odpočinku, trávení víkendů nebo celých prázdnin s rodinou, či přáteli, nabízíme k prodeji chatu v klidné obci Svitávka u Boskovic, přibližně 40 km od Brna. Chata se nachází v okrajové části obce a je obklopena přiměřeně velkou, mírně svažitou zahradou se vzrostlými a plodícími stromy.
Chata je zděná na kamenné podezdívce s dřevěným podkrovím, s užitnou plochou 42 m2 a terasou o velikosti 7 m2 odkud lze přímo vstoupit do zahrady. V přízemí se nachází hlavní obytná místnost s kuchyní ( 12 m2 ), plně vybavená koupelna s vanou ( 3,7 m2 ) a malá ložnice ( 7,2 m2 ). Z centrálního prostoru vede dřevěné otevřené schodiště do podkrovní místnosti, která je zařízena jako hlavní ložnice ( 18,9 m2 ). Pod chatou je malá podzemní sklepní místnost.
Zahrada je koncipována v levé části do terasovitých záhonů, kde je umístěn venkovní grilovací prostor, jež zpříjemní večerní posezení. V pravé polovině zahrady se nachází sad s prostornou dřevěnou kůlnou. Ta může sloužit jako dílna, skladovací prostor, po drobných úpravách i jako garáž. V dolním rohu zahrady je umístěna udírna.
Objekt je připojen na rozvody elektřiny ( 220/380V ) a obecní vodovod. Vytápění je zajištěno kamny na pevné paliva a v koupelně kamny na PB plyn. Na zahradě je umístěn septik.
Veškeré bližší informace Vám rádi sdělíme telefonicky a při prohlídce nemovitosti.

KategorieChata
LokalitaSvitávka
OkresBlansko
Velikost3 pokoje
Plocha užitná42 m²
Plocha pozemku1.002 m²
Stav objektuVelmi dobrý
BudovaSmíšená
Typ domuPřízemní
Poloha objektuSamostatný
Umístění objektuOkraj obce
Rok kolaudace1990
Rok výstavby1990

Lokalita

Svitávka
Máte zájem o tuto nemovitost?
Kontaktujte makléře