REAL SPEKTRUM BLANSKO, realitní kancelář, 29 let na trhu s nemovitostmi, reality Blansko, rsblansko.cz

Poděkování paní Jiřině Hákové
S pronájmem našeho domku včetně zahrady jsem se obrátila na společnost Real Spektrum Blansko. Její makléřka, paní Jiřina Háková, mě nejprve vyslechla, pak mi navrhla možná řešení ohledně pronájmu, případného přepisu energií a dalších náležitostí. Mně se její vstřícný, ochotný, rozvážný a kultivovaný přístup ke klientovi, i s jejími zkušenostmi a cennými radami velice líbil.
Přijela se v dohodnutý čas na nemovitost podívat, pořídila si potřebné fotografie a vyhodnotila možnosti pronájmu na místě. Byla velmi komunikativní a věděla si se vším rady, a tak jsem veškeré záležitosti s vytvořením nabídky k pronájmu, jednáním se zájemci a přípravou dokumentů nechala bez obav už na ní.
Paní Háková připravila bez prodlení potřebné dokumenty, a dokonce nad rámec její pracovní doby jsem s ní mohla některé jejich detaily konzultovat. Při předávání naší nemovitosti nájemníkovi vedla jednání systematicky a oběma stranám vše potřebné trpělivě vysvětlila.
Díky jejímu profesionálnímu přístupu jsme mohli naši nemovitost v krátkém čase pronajmout, za což jí mnohokrát děkujeme.
Pokud bych ještě někdy řešila nějaký záměr s nemovitostí, na makléřku Jiřinu Hákovou se určitě znovu obrátím, protože byla zárukou spolehlivosti a mé spokojenosti.
Mgr. Zdeňka Mlýnková
říjen 2021

REAL SPEKTRUM BLANSKO, spol. s r. o.
REAL SPEKTRUM BLANSKO, spol. s r.o.REAL SPEKTRUM BLANSKO, spol. s r. o.
Rožmitálova 2291/14
678 01  Blansko