Realizované zakázky

Prodej, Pozemky pro bydlení, 1386 m² -

Prodej, Pozemky pro bydlení, 1386 m² -

Ve výhradním zastoupení nabízíme pozemek určený dle ÚP Vilémovice jako plocha k bydlení. Nachází se v severovýchodní části obce v stávající zástavbě rodinných domů. Pozemek je oplocený, lze jej napojit na všechny sítě, které obec má, elektřina, plyn, voda a veřejná kanalizace, komunikace a..

Lokalita: Vilémoviceprodáno

Prodej Rodinného domu 85m², pozemek 304m² -

Prodej Rodinného domu 85m², pozemek 304m² -

Ve výhradním zastoupení majitele nabízíme k prodeji řadový rodinný dům o velikosti 3+1 s pěknou menší zahradou v zadní části domu orientace na jihozápad. RD se nachází na ulici Banskobystrická s výbornou dostupností do centra města Brna, vyhledávaná lokalita pro bydlení a velmi dobrá orientace ke..

Lokalita: Brnoprodáno

Prodej, Byty 3+kk, 88 m² - Jedovnice

Prodej, Byty 3+kk, 88 m² - Jedovnice

Nabízíme k prodeji převod družstevních podílů k bytu 3+kk v Jedovnicích. Tento prostorný slunný byt se nachází v cihlovém domě, v 2.NP v centru města. Stáří bytu je 15 roků. Vytápění je vlastním plynovým kotlem. V obývacím pokoji je plovoucí podlaha, v pokojích jsou koberce a vstupní prostorná..

Lokalita: Jedovniceprodáno

Prodej, Rodinné domy, 400 m2 Rájec-Jestřebí

Prodej, Rodinné domy, 400 m2 Rájec-Jestřebí

Nabízíme k prodeji řadový rodinný dům s garáží a zahradou v obci Rájec-Jestřebí. Jedná se o třípodlažní dům, který má dvě obytná patra se samostatným sociálním příslušenstvím. Nemovitost se nachází v zastavěné části obce, při jejím severním okraji, v bloku řadové zástavby. Dispozice: 1.NP zádveří,..

Lokalita: Fügnerova 320, Rájec-Jestřebí - Rájecprodáno

Pronájem, Obchodní prostory, 10m² - Blansko centrum

Pronájem, Obchodní prostory, 10m² - Blansko centrum

Pronájem malého obchodního prostoru, přímo v centru města na pěší zóně. Vchod přímo z ulice Rožmitálova, přízemí. Obchůdek má celkovou výměru 10 m2 + soc. zázemí. Výhodná poloha. Volný ihned. Pro bližší informace nás neváhejte kontaktovat.

Lokalita: Blanskopronajato

Prodej, Byty 3+1,  m²

Prodej, Byty 3+1, m²

Nabízíme k prodeji byt v osobním vlastnictví o velikosti 3+1 s balkonem, vlastním vytápěním a garáží přímo v domě. Byt je situovaný v 1.patře 2 podlažního bytového domu ve vyhledávané lokalitě Blansko, Sever. Celková plocha bytu činí 85 m2. Byt je v původním stavu, určený k rekonstrukci. Podlahy v..

Lokalita: Palackého, Blanskoprodáno

Prodej, Byty 3+1,  m²

Prodej, Byty 3+1, m²

Nabízíme převod družstevního podílu k bytu v družstevním vlastnictví, s dispozicí 3+1, ve vyhledávané lokalitě Blansko - Sever. Bytový dům prošel revitalizací - zateplení domu, nová fasáda, nové balkony, stupačky, plastová okna, nový výtah a vchodové dveře. Byt je situován ve 4.NP, orientován na V..

Lokalita: Dvorská, Blanskoprodáno

Prodej, Ostatní pozemky, 320 m² - Kramolín

Prodej, Ostatní pozemky, 320 m² - Kramolín

Uprostřed rozmanité krajiny, v těsné blízkosti Dalešické přehrady, nabízíme k prodeji pozemek, který je dle územního plánu určený k výstavbě objektu pro rodinnou rekreaci. Pozemek se nachází na slunném krásném místě, v okolí rekreační zástavby, v blízkosti lesa a přehrady s příjezdem po zpevněné..

Lokalita: Kramolínprodáno

Pronájem, Rodinné domy, 173 m² - Letovice

Pronájem, Rodinné domy, 173 m² - Letovice

Nabízíme pronájem rodinného domu se zahradou v klidné části města Letovice s velkou terasou, zastavěná plocha a nádvoří 173m2. V suterénu se nachází tech.místnost , prostory ke skladování , sklep na ovoce a zeleninu, samostatné WC, kotelna. V přízemí domu je vstupní prostor, samostatné WC, koupelna..

Lokalita: Letovicepronajato

Pronájem, Kanceláře, 31m² -

Pronájem, Kanceláře, 31m² -

Nabízíme k pronájmu kancelář se sociálním zázemím v centru města Blanska na ulici Rožmitálova. Vhodné pro zřízení sídla firmy, advokátní kancelář a pod.. Kancelář se nachází v 1.NP komerční budovy s klimatizací, bez vybavení volný od 1.1.2018. Výhodou je možnost parkování v zadní části budovy.

Lokalita: Blanskopronajato