Realizované zakázky

Pronájem, Obchodní prostory 62 m² - Blansko

Pronájem, Obchodní prostory 62 m² - Blansko

V exkluzivním zastoupení nabízíme k dlouhodobému pronájmu obchodní prostory v centru města Blanska, na ulici Rožmitálova ( v současné době prodejna sklo porcelán) Tyto prostory se nacházení v přízemí cihlového domu s výlohami o celkové ploše cca 62m2. Vstup je přímo z ulice Rožmitálova . K..

Lokalita: Blanskopronajato

Prodej, Byty 1+1, 29 m² -

Prodej, Byty 1+1, 29 m² -

Nabízíme k prodeji byt 1+1 v Blansku na ulici Údolní. Byt se nachází ve 2. NP v domě bez výtahu. Byt má nová plastová okna, koupelna je po rekonstrukci, vybaven je pouze kuchyňskou linkou. Samostatné vstupy do kuchyně a pokoje. V okolí je veškerá občanská vybavenost, v docházkové vzdálenosti..

Lokalita: Blanskoprodáno

Pronájem, Byty 2+kk, 52m² -

Pronájem, Byty 2+kk, 52m² -

Nabízíme k dlouhodobému pronájmu byt 2+kk v novostavbě zděného bytového domu Absolon. Byt se nachází ve 4.NP s krásným výhledem na jihovýchod.Celková plocha bytu činí 52m2 , plocha balkonu je 8 m2 . Byt je vybaven novou kuchyňskou linkou vč.spotřebičů. Koupelna je vybavena sprchovým koutem,..

Lokalita: Blanskopronajato

Pronájem, Byty 2+kk, 40 m² - Blansko

Pronájem, Byty 2+kk, 40 m² - Blansko

Nabízíme pronájem velmi pěkného bytu 2+kk v sídlišti zvaném Sever. Byt se nachází v přízemí, bez balkonu v blízkosti základní školy a školky. Je zařízený částečně, nová kuchyňská linka se spotřebiči, jídelní stůl a rozkládací sedačka. Koupelna se sprchovým koutem, umyvadlem a rohovou skříňkou...

Lokalita: Blanskopronajato

Prodej, Pozemky - zahrady,  m²

Prodej, Pozemky - zahrady, m²

Nabízíme k prodeji oplocenou zahradu s ovocnými stromy a studnou. Příjezd po zpevněné komunikaci, možnost vjezdu přímo na pozemek. Nachází se v obci Šebrov, cca 15 km severně od Brna. Na zahradě je postavena zděná kůlna s přístřeškem, sloužící na uskladnění nářadí. Zahrada je umístěna na krásném..

Lokalita: Šebrov-Kateřinaprodáno

Pronájem, Byty 1+1,  m²

Pronájem, Byty 1+1, m²

Nabízíme k pronájmu byt o velikosti 1+1 v Blansku, v těsné blízkosti centra. Byt se nachází ve 5.NP v domě s výtahem. Byt je zařízený, vč. lednice a pračky, k bytu náleží balkon.

Lokalita: Bezručova, Blanskopronajato

Prodej, Rodinné domy,  m²

Prodej, Rodinné domy, m²

Nabízíme k prodeji samostatně stojící rodinný dům v obci Vavřinec, okr. Blansko. Dům se nachází v klidné části obce, mimo hlavní komunikaci. Vedle domu je malá oplocená zahrádka, a k zadní části domu byly přistaveny přístavky (sklep, kolna a dílna). Dům je napojen na veřejný vodovod a elektriku. ..

Lokalita: Vavřinecprodáno

Prodej, Byty 2+1,  m²

Prodej, Byty 2+1, m²

Nabízíme převod družstevního podílu k bytu v družstevním vlastnictví, s dispozicí 2+1, nedalo centra Blanska. Bytový dům prošel revitalizací - zateplení domu, nová fasáda, nové lodžie, plastová okna, vchodové dveře. Byt je situován ve 2.NP v domě bez výtahu. Dispozice: kuchyň 13,90 m2, obytná..

Lokalita: 9. května, Blanskoprodáno

Prodej, Chata

Prodej, Chata

Výměra: celková výměra pozemku 520 m2 Popis: Nabízíme k prodeji malou chatu se zahradou v obci Blansko v zahrádkářské lokalitě Obecná, která se nachází za železniční zastávkou Blansko město, 15 minut pěší chůze. Zahrada je umístěná ve svažitém terénu, je situovaná na slunném místě s krásným..

Lokalita: Blanskoprodáno

Prodej, Rodinné domy, 651m²

Prodej, Rodinné domy, 651m²

Nabízíme k prodeji velmi pěkný rodinný dům 2+1 ve Svitávce s možností půdní vestavby. Celková plocha pozemku 651m2, zastavěná plocha 366m2, zahrada 285 m2. Před vstupem do domu je malá teráska k posezení , ze které je vstup do prostorné verandy, z které se dále vchází do chodby a postupně do..

Lokalita: Svitávkaprodáno