Informace o společnosti

Realitní společnost REAL SPEKTRUM BLANSKO, spol. s r.o., vznikla 19. května 1993. Za dobu své existence jsme se vypracovali mezi úspěšné a stabilní společnosti v našem městě. Již 27 let pro Vás zajišťujeme kvalitní realitní služby při nákupu i prodeji realit, komplexní realitní servis i profesionální poradenství v obchodu s nemovitostmi.

Jsme členskou kanceláří Asociace realitních kanceláří ČR. Jako člen Asociace realitních kanceláří ČR máme sjednáno pojištění profesní odpovědnosti, řídíme se Etickým kodexem realitního makléře - člena ARK ČR, naši makléři se průběžně vzdělávají a procházejí pravidelnou certifikací. Využíváme systém vzájemného sdílení zakázek mezi členy ARK ČR,  www.arkcr.cz, což urychluje proces nalézání zájemců o nabízené nemovitosti.

REAL SPEKTRUM, to je spektrum realit a realitních služeb. V naší nabídce naleznete byty, domy či komerční a průmyslové nemovitosti, stejně jako pozemky k prodeji i pronájmu.

Středem našeho zájmu je nejen samotný obchodní úspěch, ale hlavně spokojený klient. I nadále chceme prosazovat kvalitu, bezpečí a etiku férových obchodů s nemovitostmi na celém realitním trhu a tím chránit Vás, kteří se na něm pohybujete.

Neváhejte navštívit naši realitní kancelář REAL SPEKTRUM, rádi se Vám budeme věnovat.

Foto RSBK 2020 interier