Aktuální nabídka nemovitostí

Prodej, Byty 3+1, 62 m² -

Prodej, Byty 3+1, 62 m² -

Nabízíme k prodeji byt v OV o dispozici 3+1 v Adamově, na ulici Komenského . Byt je situovaný ve 2.NP s výtahem. Výhodou je možnost rekonstrukce dle vlastních představ, bytová jednotka je vyklizená, bez kuchyňské linky, na podlaze v pokojích jsou původní zachovalé dřevěné parkety, okna jsou..

Lokalita: Adamovrezervováno

Prodej, Byty 2+1,  58 m² -

Prodej, Byty 2+1, 58 m² -

Nabízíme k prodeji byt 2+1 v osobním vlastnictví , přímo v centru města Blanska v blízkosti vlakové zastávky. Byt má vstupní chodbu , z které jsou samostatné vstupy do pokojů. Byt se nachází v 4.NP/7, má balkon a v přízemí sklepní kóji. Koupelna je po rekonstrukci, okna jsou plastová. Svou..

Lokalita: Blansko2 400 000 Kč

Prodej, Rodinné domy, 174m² , pozemek 460m² - Ráječko

Prodej, Rodinné domy, 174m² , pozemek 460m² - Ráječko

Nemovitost se nachází v lokalitě nové zástavby RD. Ze severní strany navazuje na sousední objekt (dvojdům) a přes pozemek na místní komunikaci. Jedná se o dvoupodlažní nepodsklepený objekt přibližně čtvercového tvaru max. půdorysných rozměrů 9,5 x 11,0m. V přízemí je vstupní hala, obývací pokoj..

Lokalita: Ráječkorezervováno

Prodej, Byty 2+1 45m² - Blansko

Prodej, Byty 2+1 45m² - Blansko

Nabízíme k prodeji velmi pěkný slunný byt 2+1 v osobním vlastnictví. Byt se nachází v žádané lokalitě Blansko - sever, v blízkosti blanenské přehrady. Byt se prodává včetně zařízení s vestavěnými skříněmi na míru v 5.NP bez výtahu. Dispozice bytu: vstupní chodba 1,3 m2, obývací pokoj 11,2 m2 ,..

Lokalita: Blanskorezervováno

Prodej chalupy, 60 m² - u Vírské přehrady

Prodej chalupy, 60 m² - u Vírské přehrady

Nabízíme k prodeji chalupu v obci Vír, okres Žďár nad Sázavou nedaleko Vírské přehrady. Jedná se o samostatně stojící rodinný dům, ideální pro chalupaření. Dům je napojen na elektřinu, rozvod vody v domě není proveden. Venku vedle domu se nachází suché WC. Příjezd k domu je po zpevněné komunikaci...

Lokalita: Vír 90rezervováno

Prodej, Pozemky pro bydlení, 1236 m² - Blansko - Lažánky

Prodej, Pozemky pro bydlení, 1236 m² - Blansko - Lažánky

Nabízíme k prodeji pozemek určený územním plánem k výstavbě rodinného domku v obci Lažánky u Blanska. Pozemek má celkovou výměru 1236 m2, o šířce cca 23 m a délce cca 52,5 m. Elektrika, plyn a voda se nachází na okraji pozemku. Lažánky jsou součástí města Blanska a nachází se v blízkosti..

Lokalita: Blansko - Lažánkyrezervováno

Bytový dům Nad Olšovcem

Bytový dům Nad Olšovcem

Bytový dům Nad Olšovcem je navržen v okrajové části městyse Jedovnice, v klidném prostředí a na dosah přírodě. Projekt zahrnuje 20 bytových jednotek o dispozičním řešením 2+kk a 6 bytových jednotek o dispozičním řešením 3+kk. Ke každému bytu náleží sklepní kóje, která je zahrnuta již v ceně bytu...

Lokalita: Na Větřáku, Jedovniceinfo v RK