Aktuální nabídka nemovitostí

Prodej, Byty 2+1, 51m² - Blansko

Prodej, Byty 2+1, 51m² - Blansko

Zprostředkujeme Vám převod družstevního podílu k bytu o velikosti 2+1 v Blansku, lokalita Písečná. Byt o celkové ploše 49 m2 se nachází v 6. nadzemním podlaží v bytovém domě s výtahem. K bytu náleží balkon a sklep. Z předsíně jsou samostatné vstupy do jednotlivých místností, byt je určený k celkové..

Lokalita: Pod Javory, Blansko2 250 000 Kč

Prodej, Byty 2+kk, 58m² -

Prodej, Byty 2+kk, 58m² -

Nabízíme převod družstevního podílu k bytu 2+kk v Blansku na sídlišti Písečná. Bytová jednotka se nachází ve 4.NP bytového domu s výtahem. Vstup je do prostorné chodby se zabudovanou vestavěnou skříní. Obývací pokoj s kuchyňským koutem má vstup na prostornou lodžii o velikosti 4 m2, orientovaný na..

Lokalita: Blansko2 250 000 Kč

Prodej, Byty 2+1, 53 m² - Blansko

Prodej, Byty 2+1, 53 m² - Blansko

Nabízíme k prodeji byt v osobním vlastnictví o velikosti 2+1 v Blansku, lokalita Písečná. Byt je situován v 9. nadzemním podlaží v domě s výtahem. Byt se sestává z předsíně, kuchyně, dvou pokojů, koupelny se sprchovým koutem, WC, balkonu a sklepní kóje v 1.podzemním podlaží. V bytě byla cca před..

Lokalita: Pod Javory, Blanskorezervováno

Bytový dům Nad Olšovcem

Bytový dům Nad Olšovcem

Bytový dům Nad Olšovcem je navržen v okrajové části městyse Jedovnice, v klidném prostředí a na dosah přírodě. Projekt zahrnuje 20 bytových jednotek o dispozičním řešením 2+kk a 6 bytových jednotek o dispozičním řešením 3+kk. Ke každému bytu náleží sklepní kóje, která je zahrnuta již v ceně bytu...

Lokalita: Na Větřáku, Jedovniceinfo v RK